|
Školní dětský pěvecký sbor Pramínek pod vedením sbormistryně p. učitelky Marty Světlíkové se ve čtvrtek 7. dubna 2011 zúčastnil přehlídky dětských pěveckých sborů v Hradci Králové a obdržel zde ZLATÉ PÁSMO Blahopřejeme k tomuto velkému úspěchu našich malých zpěváčků
a přejeme hodně radosti z další práce.
|
Ocenění dětského pěveckého sboru Pramínek
Datum zveřejnění: 12. 4. 2011
Další příspěvky:
Sdílet příspěvek:
Facebook
X
WhatsApp
Email
Threads
Vytisknout
